Żyjemy w świecie, w którym coraz więcej czasu spędzamy przed monitorem komputera, coraz mniej wykonujemy prac fizycznych. Nawet do pobliskiego sklepu, jedziemy samochodem. Zapominamy o tym, jak ważny jest ruch, aby nasz organizm, prawidłowo funkcjonował.
Squash Warszawa, to okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z tą grą, zabrać bliską nam osobę i rozpocząć pełną emocji rywalizację. Squash, to sport, który pobudza do ruchu większość mięśni naszego ciała, poprawia naszą koordynację, czujność i refleks. Podczas jego uprawiania, doskonale bawią się dorośli, jak i młodzież, dzieci. Ta forma aktywności pozwala, abyś aktywnie spędzał czas z przyjaciółmi oraz swoją rodziną. Poprawa kondycji, lepsza wydolność, a także utrata dużej ilości kalorii, to kolejne z zalet tej gry.
Zadbaj o swoje zdrowie, odpowiednią swoją wagę, a także swoich bliskich. Zachęć swoje dzieci, aby żyły aktywnie, pokaż im, że sam tak żyjesz. Dawaj innym dobry przykład i baw się świetnie przy jednoczesnym dbaniu o swój organizm.