Współpraca

PrzemówieniaŚlubne.pl to jedyny w Polsce blog, na którym można znaleźć profesjonalne porady oraz przykłady przemówień ślubnych. Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu wyjątkowego przemówienia na wyjątkową okazję. Jeśli widzisz możliwość współpracy z naszym zespołem, zapraszamy do kontaktu. Wyślij e-mail na adres kontakt[at]przemowieniaslubne.pl lub wypełnij formularz.

 

Współpracują z nami:

 

SPINKI to nowa marka, ale nie nowy zespół, jakość i standardy. Nasza agencja jest jedną z pierwszych na polskim rynku ślubnym – od 2006 roku pod szyldem Perfect Moments zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych. Zorganizowaliśmy już kilkaset uroczystości o różnym charakterze, a naszą specjalnością są te najbardziej stylowe.

 

Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi podwykonawcami, którzy muszą spełniać wszystkie wyznaczone przez nas standardy.

 

Dla nas nie liczy się tylko ostateczny efekt, ale również całość współpracy, każdy jej etap. Naszym klientom zapewniamy wsparcie w każdej fazie przygotowań, nie zostawiamy ich sam na sam z pomysłami, zawsze wyprzedzamy oczekiwania. Dostarczamy usługi ślubne i eventowe najwyższej jakości w każdym aspekcie: od prowadzenia wstępnych rozmów i wywiadów, poprzez kolejne propozycje, po końcową realizację. Dajemy satysfakcję na każdym poziomie współpracy.