Wyjazdy incentive to coraz bardziej popularne narzędzie, zwłaszcza w dużych korporacjach, wykorzystywane do motywowania i podtrzymania lojalności pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. To nic innego jak wyjazdy motywacyjne, które często są formą nagrody za zrealizowanie wyznaczonych zadań, wybitne osiągnięcia lub jako zachęta na poczet przyszłej dobrej współpracy.

Wyjazdy tego typu są rozrywką i zasłużonym odpoczynkiem dla pracowników lub osób współpracujących z firmą, ale spełniają również cele biznesowe. Osoby biorące w nich udział bardziej identyfikują się z danym przedsiębiorstwem i stają się wobec niego bardziej lojalni. Ponadto czują się wyróżnieni, ponieważ organizowane wyjazdy są często bardzo atrakcyjne. Mogą więc pochwalić się znajomym i rodzinie, że byli w tak wyjątkowym miejscu. Szczególnie wtedy, gdy sami nie mogliby pozwolić sobie na podobny luksus.

Turystyka biznesowa bardzo dobrze się rozwija i firmy dostępne na rynku prześcigają się w coraz to bardziej ekskluzywnych ofertach.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.