Czy bogacze mają lepiej? Na to pytanie próbują odpowiedzieć ci, którzy nie mają tyle pieniędzy, by kupować fontanny domowe. Dla nich jedyne artykuły dekoracyjne do domu to choinka na święta,a i ta sporo ich kosztuje.
Luksusowe dodatki

Żyjemy w czasach, kiedy może różnice społeczne są mniej widoczne. Nikt nikogo nie wyklucza, jednak tak zwana klasa biedna wciąż istnieje. Mało kiedy zastanawiamy się nad tym kto żyje po drugiej stronie ulicy. Kto mieszka w biednych kamienicach, gdzie wciąż nie ma kanalizacji, a wychodki znajdują się na podwórku? Niektórym mieszkanie bez centralnego ogrzewania wydaje się abstrakcją. Wiele ludzi żyje bowiem na wysokim poziomie – mają duże domy, konto w banku i wizję wakacji na Wyspach Karaibskich. Nie martwią się o jutro ani o to, czy mają co ugotować dla dzieci na obiad. Po prostu cieszą się życiem i zastanawiają czy fontanny domowe są wciąż w modzie czy może lepiej wybrać inne artykuły dekoracyjne, które zamienią apartament w istne królestwo?

Nie wszystko złoto, co się świeci…

W tym samym czasie kiedy zamożni piją do obiadu szampana (oczywiście tego prawdziwego, a nie marne wino musujące) inni liczą ostatnie grosze i nawet nie myślą o tym, że mogliby wyjechać na wakacje. To smutne, jednak taka jest rzeczywistość. „Sprawiedliwie to nie znaczy po równo” – można powiedzieć. Ci, których stać na wiele nie mają trosk, jednak czasem taki stan nie prowadzi do szczęścia. Gdy ma się wszystko (nawet fontanny domowe tryskające pachnącą wodą), nie mają do czego dążyć, dopada marazm i nuda…