Modne Torebki Jesień-Zima 2011/2012

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest spotkać kobietę bez torebki. Każda z nas ma w swojej garderobie co najmniej ich kilka. Chyba już nie wyobrażamy życia bez torebek i bez „artystycznego” nieładu, który w nich panuje! Nawet mężczyźni powoli przestają narzekać, słysząc o potrzebie posiadania kolejnej torebki! 😉 Przyglądnijmy się zatem najnowszym torebkowym trendom na sezon jesień-zima 2011/2012.

Marc Jacobs proponuje zaopatrzyć się w torebki raczej nieduże oraz w kopertówki. Projektant stawia na modele klasyczne i pełne elegancji.

Królują sztywne, geometryczne formy – prostokątne kopertówki i lśniące kuferki, choć pojawiają się w kolekcji również kopertówki mające miękkie, trochę niedookreślone kształty.

Kolorystyka i motywy graficzne: odcienie czerwonego, szarego, czarnego i grochy, które opanowały także ubrania.

Modne torebki jesień-zima 2011/2012 Marc Jacobs

Lanvin na jesień-zimę 2011/2012 także proponuje sztywne kształty i kuferki noszone w ręku, pasujące do kobiety eleganckiej i zapracowanej. Jednak wśród propozycji od Lanvin znajdziemy także duże torby i nieco odważniejsze kolory: szaroniebieski i malinowy (choć niezbyt jaskrawy).

Modne torebki jesień-zima 2011/2012 Lanvin

Duże torby i ciekawe propozycje kolorystyczne znajdziemy w kolekcji Burberry Prorsum, choć nie bez wyjątków. Większość torebek jest zdobiona flagową kratką marki Burberry.

Modne torebki jesień-zima 2011/2012 Burberry

Modne torebki na sezon Jesień-Zima 2011/2012 ogólne trendy:

Najmodniejsze kolory: czerwony, bordowy, czarny, ciemny brąz, biały.
Sposób noszenia: w ręku (dotyczy nawet tych modeli, które mają długi pasek).
Wybór torebki: do ogólnej kolorystyki stylizacji lub na zasadzie kontrastów.
Materiały: skóra, miękkie tkaniny i zamsz (mogą być z nielicznymi zdobieniami).