Przygotowanie ślubu i wesela to miesiące przygotowań i starań, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Nic w tym dziwnego, bo taka uroczystość to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego chcemy, aby on był wyjątkowy i niezapomniany.
Istotną kwestią, jeśli chodzi o ślub, oprócz stroju państwa młodych, obrączek, wystroju Kościoła czy kwiatów, jest oprawa muzyczna. Dla większości par najlepszym rozwiązaniem jest dobry, sprawdzony organista na ślubie. Dzięki temu mają oni pewność, że nie zabrzmią fałszywe tony, a utwory będą dobrze dobrane. Można także pokusić się o wokalistkę czy też skrzypaczkę, aby nadać ceremonii zaślubin wyjątkowego charakteru. Nieco droższym rozwiązaniem jest zatrudnienie kwartetu smyczkowego, który uraczy zgromadzonych gości utworami muzyki klasycznej. Inną, równie ciekawą opcją jest wynajęcie chóru gospel.
Najważniejsze, aby wybrać sprawdzonego organistę, wokalistkę bądź zespół, który sprawi, że ślub będzie pełen wzruszeń i na długo pozostanie w pamięci gości zgromadzonych w Kościele.