Każdemu z nas marzą się bujne, lśniące włosy. Nie każdego jednak natura obdarzyła odpowiednimi genami. Coraz więcej młodych ludzi zaczyna skarżyć się na coraz rzadsze włosy czy zakola. Jak radzić sobie z tego typu problemami?
Najlepszym wyjściem będzie dokładna pielęgnacja oraz odpowiednia suplementacja. Jak jednak wybrać odpowiednie środki na porost włosów? Z tym problemem najlepiej udać się do lekarza dermatologa. Doktor dokładnie zbada nasz problem i przepisze odpowiednie leki. Co znaczy odpowiednie? Dopasowane do naszego problemu. Każdy przypadek jest trochę inny. Różnice, które są dla nas niezauważalne mogą być istotnym czynnikiem decydującym czy nasze włosy będą zdrowo rosły, czy też wpływ leków będzie na nie znikomy.
Najlepszym sposobem na utrzymanie pięknej fryzury są nie tylko stosowane szampony, odżywki i wcierki, ale również odpowiednia suplementacja lekami. Kluczem do sukcesu jest działanie na nasz problem  zarówno z zewnątrz jak i od środka. Odpowiednie leczenie jest kluczem do sukcesu jakim są piękne i zdrowe włosy.