Co nam załatwi, a czego nie załatwi dom weselny?

0
707
4/5 - (1 vote)

Domy weselne są znakomitym ułatwieniem dla nowożeńców. Pomagają one zorganizować wesele, ale bardzo często nasze oczekiwania w stosunku do ich usług są trochę przesadzone. Trzeba wiedzieć, że dom weselny to przede wszystkim sala weselna i podstawowe rzeczy dookoła niej, ale w żadnym razie nie wszystko, co będzie siew czasie wesela na sali znajdowało.

Zacznijmy od tego, co dom weselny może nam zorganizować, ponieważ jest tego bardzo dużo. Dostaniemy tutaj oczywiście salę weselną i to w kilku różnych opcjach rozmiaru i często też wyposażenia. Z naszego punktu widzenia bardzo istotne jest to, że za niewielką dopłatą można zorganizować sobie bardzo ładne przyozdobienie sali, które zostanie wykonane całkowicie przez obsługę domu. Dlaczego jest to wykonywane z dopłatą, a nie w standardzie? Trzeba mieć na uwadze to, że sale weselne wynajmowane są także na innego rodzaju imprezy, nie tylko śluby.

Wielkie znaczenie ma również fakt, że niemal zawsze w domach weselnych znajduje się potężna kuchnia, która jest w stanie zapewnić pełny catering. Catering nie jest oczywiście jakimś wielkim problemem, ale tutaj możemy liczyć na znacznie lepsze ceny, ponieważ odpada kwestia dostawy i łatwiej jest dostosować ilość przygotowanego jedzenia do realnych potrzeb. To samo tyczy się zresztą wszystkich napoi i trunków.
Z mniej spodziewanych rzeczy w domach weselnych dostępne są transport i akomodacja dla gości weselnych. Są to autokary dla gości i czasami limuzyna dla pary młodej. Samochody te można wynająć jako usługę dodatkową. Miejsca hotelowe to z kolei domena największych domów weselnych i pozwala bardzo wygodnie zorganizować dwudniowe i trzydniowe wesela.