Ślub jak najbliżej domu?

0
1036
4/5 - (1 vote)

Na początku należy podjąć decyzję o lokalizacji. Lokalizacja powinna być blisko domu bądź w pobliskim mieście by każdy mógł bez problemu dojechać. Będzie trzeba zarezerwować kilka pokoi w hotelu dla siebie i pozostałych w przypadku, gdy miejsce ślubu jest około godziny jazdy od hotelu. W przeciwnym razie będziesz się martwić cały czas, aby upewnić się czy każdy dojechał na czas na ceremonię ślubną. Należy również wziąć pod uwagę koszty kwatery, ponieważ będziesz musiał zapłacić jedną część ogólnych wydatków zakwaterowania. Dlatego warto wybrać lokalizacje ślubu jak najbliżej domu.

Kolejnym etapem będzie znalezienie własnych dostawców. W większości przypadków dostawcy oferują pakiet, w którym wszystkie rzeczy są już załatwione: muzyka, kwiaty, fotograf i inne. To jest dobry pomysł, gdy nie ma wystarczającej ilości czasu, aby wybrać wszystko z osobna. W przypadku, gdy posiadamy własnego fotografa nie będzie dodatkowych kosztów.

Każdy chce uzyskać najlepszą obsługę a co za tym idzie zaimponować wszystkim gościom. Należy porównać ceny różnych miejsc weselnych oraz usług świadczonych przez nich. Unikalne miejsca do ślubu mogą być drogie, ale masz inne wspaniałe możliwości. Można uzyskać zniżki w przypadku planowania ślubu poza sezonem lub w określonym dniu tygodnia, kiedy nie jest naprawdę tłoczno. Należy dowiedzieć się, ile dostaniesz zniżki w przypadku rezerwacji ślubu w określonym dniu. W ten sposób można zarezerwować wymarzone miejsce nie wydając dużo pieniędzy.