Wesele – impreza życia

0
3445
2/5 - (1 vote)

Wesele jest tą imprezą którą większość z Nas wspomina do końca życia, są ludzie którzy mówią że nie żyje się wspomnieniami. Co te słowa oznaczają, robiąc sobie zdjęcia, filmy na płytach DVD, przecież chyba nie po to żeby schować je głęboko w szufladzie.

Niedawno mój siostrzeniec ogromnie mnie zaskoczył, z jednej strony mówiąc że nie lubi wspomnień z drugiej zapraszając na obejrzenie filmu ze swojej studniówki. Dla mnie te stwierdzenie było wewnętrznie sprzeczne, a przecież znając Alana wiem że żywiołowo będzie wyjaśniał, komentował co, dlaczego, jak , z kim i po co. I wiem że lubi do takich rzeczy zaglądając bardzo często . Ma jakby wmontowane w siebie taką romantyczną duszę.

Niedawno małżeństwo moich znajomych sięgnęło dna, mimo trójki wspaniałych dzieci, że już nie maja nic ze sobą wspólnego. Pamiętam że powiedziałem żeby to sprawdzili oglądając zdjęcia i filmy Obejrzeli fotografie , filmy szczególnie długo oglądali film z wesela bo jest to chwila chyba najbardziej ważna w partnerstwie. Ania przyznała że o wielu rzeczach zapomnieli. O marzeniach, o odkrywaniu się w pierwszych dniach po ślubie, o dzieciach, o wakacjach nad Lazurowym Wybrzeżu. Okazało się że te wszystkie ogromnie ważne kłótnie nagle stały się nieważne, wręcz głupie.

Ebook Udane Wesele pomaga Nam w zorganizowaniu takiej nie do zapomnienia uroczystości weselnej, a przecież musimy się zastanowić czy ma być to tradycyjne przyjęcie czy też nowoczesne. Dla jakiego grona wiekowego ma być przeznaczone, czy Nasi goście oczekują że zapewnimy im nocleg ( jeśli przyjeżdżają z daleka ). Jak przygotować się do spotkania z fotografem, kamerzystą, muzykami, w jaki sposób urozmaicić ślubne zdjęcia. Ebbok przypomina też zwyczaje weselne dawno już zapomniane, a z którymi warto się przynajmniej zapoznać. Warto również się zapoznać ze stroną Party Music https://chartpl10.we.bs/ranking8.html i wybrać przeboje na wesele jeśli ma to być małe ale romantyczne wesele.