Jaką bieliznę wybrać na noc poślubną?

0
1828
3/5 - (1 vote)

Noc poślubna jest wspaniałym dopełnieniem wyjątkowości ślubu – warto więc postarać się, by była ona prawdziwie niezapomniana. Choć okoliczności, czyli wielogodzinne przyjęcie, często sprawiają, że młodzi nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, postarajmy się jednak wygospodarować chwilę i dopełnić tego przyjemnego obowiązku małżeńskiego. Jak sprawić, by pierwsze chwile we dwoje – już jako mąż i żona – były ziszczeniem marzeń? Z pewnością pomoże tu kusząca bielizna, którą zaskoczy pana młodego po zsunięciu sukni ślubnej. Jaką jednak bieliznę wybrać?

Na rynku dostępny jest ogromny wybór uwodzicielskiej bielizny, z czego duża część jest przeznaczona właśnie na tę wyjątkową noc poślubną. Możemy wybierać spośród:

  • Kompletów – biustonosza i majtek. Taka bielizna, choć klasyczna, dostępna jest w bardzo wielu wzorach, dlatego każda panna młoda może wśród nich znaleźć coś dla siebie. Dostępna jest bielizna koronkowa, atłasowa, z delikatnej siateczki, a także wiele innych. Z pewnością świetnym pomysłem będzie zakup koronkowych stringów, które wspaniale podkreślają pośladki i ogromnie podobają się panom.
  • Kompletów z gorsetem – biały, ślubny gorset może zrobić na panu młodym naprawdę piorunujące wrażenie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest to dość niezwykły, jak na nasze czasy element odzieży – współczesna moda bowiem zdecydowanie preferuje biustonosze. Koszt gorsetu oczywiście zależny jest od producenta, trzeba się jednak liczyć z wydatkiem przynajmniej stu złotych. Ogromną zaletą gorsetu jest wspaniałe modelowanie sylwetki i podkreślenie piersi.
  • Kuszących koszulek nocnych – ich wybór jest naprawdę ogromny, na noc poślubną warto wybrać jednak coś wyjątkowego. Eleganckie i seksowne koszulki nocne możemy kupić w dobrych sklepach z bielizną lub w jednym ze sklepów internetowych.
  • Odważnego bodystocking – może to być niezły pomysł dla nieco szalonych panien młodych, które lubią eksperymentować, także ze swoim wyglądem. Koszt bodystocking to około 50 zł.

Pamiętajmy, że bielizna ślubna wcale nie musi być biała. Możemy kusić zmysły męża czerwieniami i czerniami – najważniejsze jest bowiem byśmy w bieliźnie czuły się pewnie i atrakcyjnie.

Doskonałym uzupełnieniem nocnego stroju panny młodej będą także podwiązki, które niezwykle rozpalają męską wyobraźnię. Bardziej tradycyjne panny młode z pewnością mają na lewej nodze błękitną podwiązkę, możemy jednak zainwestować w podwiązki pasujące do reszty bielizny. Wówczas nasz mąż ponownie oszaleje na naszym punkcie, a noc poślubna może okazać się bardzo przyjemna i dłuuuga.